Anastasija Pavliučenkova bandys nukarūnuoti praeitų metų „Tokyo“ turnyro čempionę

Šių metų Japonijos „Tokyo“ turnyro finale susitiks dvi gerai pažįstamos žaidėjos, praeitų metų čempionė Karolina Wozniacki (WTA 6) ir Rusijos atstovė Anastasija Pavliučenkova (WTA 23).

Ši tarpusavio dvikova žaidėjoms nebus pirmoji, jos jau buvo susitikusios 6 kartus per kuriuos matosi aiški danės lyderystė, ji laimėjo 5 susitikimus. Vieną kartą laimėjusi rusė neslepia vilčių laimėti finalą ir tikrai žino, kad tai įmanoma, tačiau Karolina Wozniacki nežada lengvai atiduoti karūnos ir mąsto apie trečia šio turnyro titulą.

Turnyro kova vyks rytoj šeštą valandą ryto mūsų laiku. Abi žaidėjos už patekimą į finalą yra užsitikrinusios 104,040 $ ir 305 reitingo taškus, o turnyro nugalėtoja džiaugsis 194,860 $ ir 470 reitingo taškais.

Verta paminėti, kad rusė visus keturis savo mačus laimėjo rezultatu 2:1 setais ir ilga kova jai tikrai nebaisi, tuo tarpu danė sužaidė tik tris mačus iš kurių viename jos priešininkė pasitraukė.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts