Karjeros rungtynes sužaidęs J. Valančiūnas savo metimu atnešė pergalę po pratęsimo (VIDEO)

NBA lygoje rungtyniaujantis aukštaūgis pasižymėjo geriausiu žaidimu karjeroje ir padėjo komandai nugalėti vienus iš lygos galiūnų. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Memfio "Grizzlies" (29-42) ekipa namuose po pratęsimo nugalėjo Hiustono "Rockets" (45-27) rezultatu 126-125 (38:25, 25:28, 34:25, 18:37, 11:10).

Mūsiškio ekipa pirmą kėlinį laimėjo dviženkliu pranašumu ir atrodė žymiai kovingiau. Tiesa prieš ilgąją pertrauką svečiai skirtumą sušvelnino, tačiau antroje rungtynių dalyje po trečio ketvirčio pranašumas dar labiau padidėjo. Visgi ketvirtasis kėlinys susiklostė labai nesėkmingai ir atsipalaidavę "Grizzlies" krepšininkai leido J. Hardenui ir "Rockets" iškovoti pratęsimą.

Pratęsime lemiamu momentu mūsiškis atsikovojo kamuolį ir stojo mesti baudos metimų, kurį pataikius buvo iškovota pergalė.

J. Valančiūnas žaidė 37 minutes ir pelnė 33 taškus (10/17 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 13/17 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 15 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau suklydo 5 kartus ir prasižengė 2.

Rezultatyviausias komandoje buvo Mike Conley su 35 taškais.

Pralaimėtojų gretose siautė Jamesas Hardenas surinkęs 57 taškus, Chrisas Paulas pridėjo 18.