Kas sustabdys Šveicariją ir Rogerį Federerį? Trečioji pergalė iš eilės (VIDEO)

Hopmano taurėje Šveicarija atrodo iš ties įspūdingai, kol kas nei Rogeris Federeris, nei Belinda Benčič nėra patyrę pralaimėjimo jausmo. Paskutiniame grupės mače Šveicarijai iššūkį metė JAV, nors mačai ir buvo atkaklus, tačiau šokolado ir kalnų šalies atstovų įveikti nepavyko.

Pirmoje dvikovoje tarp Rogerio Federerio (ATP 2) ir Jacko Socko (ATP 8) netrūko intrigos, tačiau po dviejų setų įnirtingame mače triumfavo šveicaras. Galutinis mačo rezultatas 2:0 (7-6 7-5). Abu žaidėjai pasirodė tikrai puikiai, nors abu tenisininkai turėjo progų laimėti varžovo padavimą pirmame sete, bet taip pat abu tvirtai gynė savo taškus paduodant. Rogeris Federeris šiame mače atliko 16 neliečiamų padavimų, o amerikietis 14.

Antrame mače susitiko moterys Belinda Benčič (WTA 74) ir Coco Vandeweghe (WTA 10). Kaip ir vyrų mače, čia ir netrūko intrigos, po dviejų setų kovos ir pratęsimo žaidėja iš Šveicarijos padovanojo dar vieną tašką savo komandai. Rezultatu 2:0 7-6 6-4 Belinda Benčič nugalėjo savo priešininkę.

Mišrių porų mače Šveicarijos taip pat nepavyko sustabdyti ir ji per du setus vėl laimėjo. Kol kas Rogerio Federerio ir Belindos Benčič dueto dar niekas neįveikė.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts