Kei Nishikori sugrįžimas pažymėtas pralaimėjimu „Challenger“ lygio turnyre (VIDEO)

Po ilgos pertraukos į tenisą grįžęs geriausias Japonijos žaidėjas Kei Nishikori (ATP 24) po sunkios trijų setų kovos nusileido priešininkui iš JAV. Visų nuostabai 24-oji pasaulio raketė nerado kaip pasipriešinti amerikiečiui Denisui Novikovui (ATP 238).

Amerikietis buvo kur kas labiau pasiruošęs šiam mačui ir dalyvavimui turnyre, jis įveikė atrankos etapą ir nepabūgo pirmame etape gauto priešininko iš Japonijos.

Kei Nishikori žaidė lyg treniruotėje ir nerizikavo pernelyg daug, tas jam ir neleido laimėti.

Mačas truko valandą ir 48 minutes per kurias Denisas Novikovas iškovojo pergalę rezultatu 6-3 3-6 6-4.