Kei Nišikoris sensacingai nusileido 166-ai reitingo raketei ir nepateko į finalą

Prancūzijoje vykstančiame Meco ATP 250 turnyre paaiškėjo finalo dalyviai. Tarp finalistų nebus japono Kei Nišikorio (ATP 12), kuris neįveikė 166-osios raketės Mathiaso Bachingerio. Galutinis pusfinalio rezultatas 6-2, 4-6, 5-7.

Visa akistata truko 2 valandas ir 13 minučių.

Nors pirmą setą Kei laimėjo tikrai lengvai ir savo pranašumą jis įtvirtino du kartus, tačiau jau antrame sete jis netikėtai seto pabaigoje pralaimėjo savo padavimų seriją ko sekoje ir setą.

Lemiamas setas taip pat nesiklostė palankiai geriausiam Japonijos tenisininkui. Jis turėjo 7 progas laimėti varžovo padavimą, tačiau niekaip negalėjo laimėti lemiamo taško. Kadangi laimėti varžovo niekaip nepavyko, tai pats vokietis užklupo nepasiruošusia 12-tą reitingo raketę ir seto pabaigoje laimėjo jos padavimą.

Tai buvo jau trečiasis šių tenisininkų susitikimas šiais metais ir pirmoji Mathiaso pergalė.

Už patekimą į finalą žaidėjai gaus 47,105 € ir 150 reitingo taškų. Dėl titulo taip pat kausis prancūzas Gillesas Simonas (ATP 39).

Statistika:
kei

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts