Prieš Lauryną Grigelį neatsilaikė ir Italijos teniso grandas (Įrašas)

Vienintelis turnyre likęs Lietuvos teniso žaidėjas nežada pasiduoti. Labai rimtą priešininką sutikęs ir su juo kovojęs dėl patekimo į pusfinalį, Laurynas Grigelis nepasidavė ir po pirmo pralaimėto seto šventė pergalę. Po Lietuvos žaidėjo rakete krito ir italas Andreas Seppi (ATP 89)

283 pasaulio ir 2 Lietuvos raketė nežadėjo pasiduoti po pirmo pralaimėto seto 3-6, o ypatingai gera forma ir pasiektos 12 pergalių iš eilės Laurynas Grigelis buvo tikrai geros formos ir jau antrame sete rodė visiškai kitą tenisą, o tai padėjo laimėti setą rezultatu 6-3.

Trečiame sete Laurynas Grigelis iš kart laimėjo varžovo padavimą ir nepaleido vadžių iki galo, nors italas ir turėjo dvi galimybes išlyginti rezultatą.

Galutinis mačo rezultatas 2:1 (3-6 6-3 6-4), o visa kova truko kiek daugiau nei pusantros valandos. Per šį mačą antroji Lietuvos raketė atliko 22 neliečiamus padavimus.

Tai buvo pirmasis žaidėjų susitikimas per jų karjerą.

Patekimas į finalą žaidėjams garantuoja 2,160 € ir 29 reitingo taškus

Įrašas :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts