L. Grigelis poroje su ispanu triumfavo Egipte

Geriausias Lietuvos teniso dvejetų žaidėjas sėkmingai užbaigė ITF serijos turnyrą Egipte. Laurynas Grigelis (ATP dvejetai 269) poroje su Davidu Perezu Sanzu finale nugalėjo argentiniečius Ignacio Monzoną ir Ferminą Tentį.

Galutinis rezultatas 6-1, 3-6, 10-7, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 12 minučių.

Nors, susitikimą puikiai pradėjo lietuvis su kolega ir be jokio vargo laimėjo pirmą partiją, tačiau jau antrame sete teko pripažinti varžovų kovingumą.

Lemiamame pratęsime sėkmingiau sužaidė L. Grigelis su porininku iš Ispanijos ir iškovojo trofėjų.

Mūsiškiui, tai jau antrasis tokio lygio titulas sezone, taip pat jis turi dvi „Challenger“ lygio taures.

ITF serijos vyrų teniso turnyro Egipte prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių.