L. Grigelis įveikė savo porininką Italijoje ir pateko į kitą etapą (VIDEO)

Antroji Lietuvos teniso raketė po sunkaus savaitgalio Daviso taurėje sužaidė savo pirmą mačą Italijoje vykstančiame "Challenger" turnyre. Laurynas Grigelis (ATP 289) po permainingos trijų setų kovos nugalėjo savo dvejetų porininką Ždeneką Kolarą (ATP 219) ir tęs pasirodymą vienetų turnyre.

Galutinis susitikimo rezultatas 1-6, 6-3, 7-5, o visa kova truko 2 valandas ir 4 minutes.

Pirmame sete mūsiškis laimėjo vos vieną savo padavimo seriją ir leido varžovui nesunkiai išsiveržti į priekį bendrame rezultate.

Antrasis setas buvo kitoks ir mūsiškis demonstravo kur kas geresnį tenisą, kuris leido susikurti pranašumą. Tiesa priešininkas sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau vėliau lietuvis vėl išsiveržė į priekį.

Lemiamame sete L. Grigelis iš karto įgijo pranašumą ir kurį laiką pirmavo, bet aukščiau reitinge esantis čekas nepasidavė ir išlygino rezultatą. Tik žaidimo pabaigoje mūsų tautietis sugebėjo vėl palaužti priešininko padavimo seriją ir sėkmingai išnaudoti savo padavimus.

Už patekimą į antrą turnyro etapą žaidėjai gauna 450 € ir 3 reitingo taškus.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts