L. Hewitt’as perspėja N. Kyrgios’ą: tavo laikas eina į pabaigą, tačiau jo vis dar yra

Visiems žinomas ir puikus teniso žaidėjas Lleytonas Hewittas pasidalino savo mintimis apie tautietį Niką Kyrgiosą (ATP 35). Australas šiuo metu yra labai rimta persona savo šalies tenise, jis taip pat yra Davis'o taurės kapitonas irgi nulemti kas atstovaus šalies garbę.

Visgi šį kartą L. Hewittas, kuris savo laiku buvo pirmoji pasaulio raketė rimtai pareiškė, kad 35-oji reitingo raketė žiūrėti rimčiau į tenisą, tuomet ir rezultatai bus geresni.

"Dar yra laiko, tačiau jis bėga labai greitai. Jis juda taip greitai, kad kita ateities karta jau ateina ir kitą dieną turėsi žaisti su jais" – pasakė buvęs teniso žaidėjas.

Taip pat jis pridūrė, kad du metus atgal Nikas buvo labiau pranašesnis už Aleksanderį Zverevą ir visi matė, kiek daug australas turi potencialo, tačiau dabar vokietis yra žymiai toliau paženges.

"A. Zverevas viska absoliučiai darė teisingai, jis profesionalas, o juo tapo, kai pradėjo žaisti, o ne tada kai ji pamatėme ATP ture" paminėjo L. Hewittas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts