Laiku susikaupęs Laurynas Grigelis atsitiesė ir iškopė į dar vieną finalą

Antroji Lietuvos raketė pusfinalio mače sulaukė pasipriešinimo ir po ilgos trijų setų kovos iškopė į finalą. Laurynas Grigelis rezultatu 2-6 7-6 6-4 įveikė Miljaną Žekičių ketvirtąją turnyro raketę iš Serbijos.

Pirmajame sete lietuvis patyrė šaltą dušą, viskas ką jis mėgino neveikė, o priešininkas toliau spaudė. L. Grigeliui nesisekė, nei paduodant, nei priimant kamuoliuką, o varžovas puikiai išnaudojęs dvi progas laimėti priešininko padavimą, laimėjo setą 6-2.

Antrasis setas galėjo būti lemiamas, bet prabudęs žaidėjas iš Lietuvos rado kaip priešintis ir per pratęsimą išlygino rezultatą. Visgi pavargti reikėjo nemažai, nes vienu metu mačo baigtis atrodė aiški, ypač tuo metu, kai Laurynas Grigelis atsilikinėjo rezultatu 5-2.

Trečiajame sete vyravo atkakli kova iki tuo momento, kai žaidėjui iš Serbijos esant rezultatui 4-5 reikėjo paduoti, kad rezultatas taptu 5-5. Ranka sudrebėjo ir Miljanas Žekičius (ATP 356) nepadavė ant savo padavimo, o laiku sukrutęs lietuvis laimėjo priešininko padavimą ir mačą.

Visas mačas truko 2 valandas ir 27 minutes.

Už patekimą į finalą Laurynas Grigelis užsitikrino 10 reitingo taškų. Finale lietuvio lauks ispanas Zapata Miralles Bernabe (ATP 312). Šie žaidėjai jau buvo susitikę šiais metais Ispanijoje, Sevilijos Challenger turnyre, tą kartą pergalę šventė ispanas per du setus.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts