Laurynas Grigelis be problemų įveikė 134-tą raketę ir pateko į aštuntfinalį

Antroji Lietuvos teniso raketė pateikė malonią sensaciją ir nugalėjo trečią turnyro raketę, kuri yra šimtą pozicijų aukščiau. Laurynas Grigelis (ATP 261) pirmame Sevilijos turnyro etape be didesnio vargo iš turnyro išmetė Ramkumarą Ramanathaną (ATP 134). Galutinis akistatos rezultatas 6-4, 6-2.

Visas mačas truko 1 valandą ir 20 minučių.

Jau nuo pirmų minučių Laurynas demonstravo kur kas geresnį žaidimą nei varžovas, kuris atvyko po kietosios dangos turnyrų. Jau penktame pirmo seto geime lietuvis įgijo pranašumą, kurio pakako laimėti setą.

Antrame sete mūsiškis ir toliau žaidė užtikrintai, o priešininkas nerado būdo kaip pasipriešinti ir pralaimėjo du savo padavimus.

Šiame mače mūsų tautiečiui tik kartą kilo grėsmė pralaimėti savo padavimą, o apskritai pirmo padavimo taškus jis laimėjo 90% tikslumu.

Už pergalę Laurynas gaus 8 reitingo taškus, o kitame etape jo laukia jaunasis Ispanijos talentas Alejandro Davidovič Fokina (ATP 374).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts