Laurynas Grigelis išvyko į Kanadą, kur dalyvaus Vinipego Challenger turnyre

Antroji Lietuvos teniso raketė po trumpos pertraukos nuo teniso išvyko į Kanadą, kur išmėgins savo jėgas Challenger lygio turnyre. Šis turnyras rengiamas tik 3 kartą, o debiutinį turnyrą 2016 metais laimėjo Go Soeda iš Japonijos. Laurynas Grigelis (ATP 267) šiame turnyre dar nei karto nedalyvavo ir tai bus pirmasis kartas. Apskritai Lietuvis į Šiaurės Ameriką užklysta ne taip jau dažnai, ypatingai į Kanadą.

Turnyro prizinį fondą sudaro 75,000 $, o nugalėtojas gaus 80 reitingo taškų. Vinipege nežais nei viena šimtuko raketė, o aukščiausią reitingą turi Peteris Polanksis (ATP 112). Lietuvis taip pat patenka į pagrindinį turnyro etapą ir yra 14-tas pagal reitingą turnyre.

Kol kas mūsų tautiečio pirmasis priešininkas dar nėra aiškus, burtai bus traukiami sekmadienio vakare.

Priminsime, kad turnyras vyksta ant kietosios dangos (HARD) lauke, o šiais metais mūsiškis yra sužaidęs tik 4 mačus ant tokios dangos, du iš jų laimėjo. Birželio pabaigoje Laurynas sužaidė savo paskutinį mačą, Antalijos ATP250 turnyre kvalifikacijos etape jis nusileido Michailui Južnui (ATP 102).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts