Laurynas Grigelis reitingė šovė į viršų, Ričardas Berankis iškrito iš šimtuko

Du geriausi Lietuvos tenisininkai naują savaitę pasitinka skirtingai. Šios savaitės atnaujinti reitingai gali nudžiuginti ir nuliūdinti, Ričardas Berankis iš 92 antros reitingo vietos nusileido į 102 vietą ir paliko šimtuko gretas.

Vakar Ričardas žaidė Roland Garros mačą prieš Aleksanderį Zverevą (ATP 3), tačiau mačas susiklostė labai nesėkmingai ir jis pasitraukė iš turnyro pirmame etape. Visgi 10 taškų jis uždirbo, tai gali padėti grįžti į TOP100 atnaujintuose reitinguose po dviejų savaičių.

Geros naujienos Lauryno Grigelio stovykloje, nors po mėnesio pertraukos žaisti buvo nelengva, tačiau lietuvis pasiekė ketvirtfinalio etapą ir uždirbo pakankamai taškų, kad pakiltų reitinge. Laurynas iš 273 vietos pakilo į 260 vietą, iš viso per 13 pozicijų.

Nors daugelis tikėjosi, kad po tokių būrtų Laurynas pasieks kaip minimum pusfinalį, ypatingai susiklosčius tokiai situacijai ir ketvirtfinalio etape gavus jauną italą. Deja mūsiškis netikėtai pralaimėjo savo mačą sausu rezultatu, o šios savaitės turnyruose jo nematysime.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts