Nebeužteko jėgų: Laurynas Grigelis krito pusfinalyje

Antroji Lietuvos teniso raketė baigė savo žygį JAV Challenger turnyre, kur jis po ilgų trijų setų kovų buvo pasiekęs pusfinalio etapą. Laurynas Grigelis (ATP 270) iki tol turėjo sužaisti per dieną du mačus dėl lietaus, o pusfinalio etape jis žaidė prieš 98-tą reitingo raketę Džordaną Thompsoną, kuri pagal skirstymą buvo pirmoji turnyre.

Lietuvis dviejų setų kovoje 4-6, 3-6 nusileido savo priešininkui, o jų dvikova truko 1 valandą ir 25 minutes.

Pirmą setą mūsiškis pradėjo puikiai, jis iš kart laimėjo varžovo padavimą, tiesa išlaikyti pranašumo nepavyko ir jau kitame geime rezultatas tapo lygus. Pirmo seto pabaigoje rezultatui esant 4-5 lietuvis pradėjo klysti, o prie klaidų prisidėjo ir teisėjai, kurie suteikė breikbolą priešininkui.

Antrame sete vyko arši kova, tačiau priešininkas turėjo susikuręs pranašumą, o 270-tai raketei niekaip nepavyko laimėti reitingo šimtuke esančio žaidėjo padavimo, nors proga buvo ne viena.

Už šį pasirodymą Laurynas Grigelis gaus 3,765 $ ir 29 reitingo taškus.

Įrašas:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts