Liūdna žinia R. Nadalio gerbėjams: dėl traumos nežais Brisbene

Rafaelis Nadalis (ATP 2) šiandien paskelbė liūdną žinią – traukiasi iš turnyro Brisbene. Čia jis rytoj turėjo pradėti kovas nuo aštuntfinalio etapo, kur būtų susitikęs su po traumos grįžtančiu prancūzu Jo-Wilfried Tsonga (ATP 239).

Į Brisbeną R. Nadalis turėjo atvykti iš Jungtinių Arabų Emyratų, kur sužaidė savo pirmąjį sezono mačą bei į savo sąskaitą įsirašė ir pirmąjį pralaimėjimą. Kad ir kaip bebūtų, neliko nepastebėti ispano technikos bei sportinės formos pasikeitimai, kurie ekspertus ir gerbėjus nuteikė pozityviai, tad Nadaliui pranešus apie kairiosios šlaunies traumą, ši žinia buvo netikėta.

Atsižvelgiant į tai, jog Rafa ir praėjusiais metais praleido šias varžybas, jo sveikata verčia rimtai sunerimti. Grunto karaliumi vadinamas ispanas iš 13 paskutiniųjų turnyrų ant hardo laimėjo tik vieną titulą, iš kitų 10 išsibraukė arba pasitraukė (tarp jų buvo ir praėjusių metų „Australian Open“). Ši statistika anaiptol nedžiugina, tačiau galbūt R. Nadalis tik taupo jėgas savo mėgstamiausios dangos – grunto – sezonui. Juk šį sezoną ant grunto varžytis nusprendė ir vienas pagrindinių jo varžovų Rogeris Federeris.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts