„Manes čia niekas nelaukė“ Amerikietis Jack Sock po permainingos kovos pateko į pusfinalį Londone

Lemiamas ir paskutinis grupės mačas tenisininkam kainavo daug jėgų, tačiau po trijų setų kovos, rezultatu 2:1 (6-4 1-6 6-4) žaidėjas iš JAV įveikė vokietį ir pateko į pusfinalio etapą.

Jack Sock (ATP 9) vis dar išlaiko įspūdingą formą nuo Paryžiaus „Masters“ turnyro, kur jis pasiekė triumfą ir jo dėka žaidžia šiame turnyre.

Dėl patekimo į pusfinalį amerikietis kovojo su Aleksandru Zverevu (ATP 3) iš Vokietijos. Pirmasis setas 9 pasaulio raketei susiklostė pergalingai, tačiau jau antrajame sete jis pradėjo žaisti tragiškai, o tuo pasinaudojęs Sasha Zverevas laimėjo setą 6-1 ir išlygino rezultatą.

Lemiame sete vokietis toliau spaudė žaidėją iš už Atlanto ir sėkmingai laimėjo jo padavimą taip įsiverždamas į priekį seto pradžioje. Visgi, mačas ties tuo nesibaigė ir Jackas Sockas rado kelią į pergalę.

Mačas truko valandą ir 53 minutes per kurias žaidėjai susikūrė begalę progų laimėti vienas kito padavimą ir, tai padarė ne kartą.

Apžvalga :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts