Viena įspūdingiausių žaidėjų Martina Hingis traukiasi iš teniso

37 metų šveicarė Martina Hingis po šio sezono pasitrauks iš profesionalaus sporto, toks jos sprendimas nustebino ne vieną, juk puikios formos žaidėja, kuri dvejetų reitinge vis dar pirmoje vietoje.

Martina Hingis, kuri yra pripažinta geriausia teniso žaidėja ir įsirašius savo vardą į „Hall of fame“, paskelbė, kad karjerą baigs po galutinio WTA teniso turnyro Singapūre.

Galima drąsiai teigti jog ši žaidėja iš Šveicarijos per savo karjerą pasiekė viską ką kiekvienas žaidėjas svajoja. Martina Hingis penkis kartus triumfavo vienetų didžiojo kirčio turnyruose, septynis kartus mišrių porų didžiojo kirčio turnyruose ir, net trylika kartų didžiojo kirčio dvejetų turnyruose. Per visą savo karjerą žaidėja taip pat iškovojo 43 WTA vienetų titulus ir 64 dvejetų titulus.

Iš viso per savo karjerą Martina Hingis laimėjo kiek daugiau nei 500 mačų, o pralaimėjo virš 120. Ji buvo pirmoji pasaulio raketė vienetuose ir dvejetuose.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts