Metų sugrįžimas? R. Nadalis pademonstravo žvėrišką žaidimą ir išsaugojo šansus žengti toliau

Londone vykstančiame ATP finaliniame turnyre žiūrovai galėjo išvysti neįtikėtina sugrįžimą ir pirmosios raketės pergalę. Rafaelis Nadalis buvo per žingsnį nuo pralaimėjimo rusui Danilai Medvedevui (ATP 4), tačiau sugebėjo iškovoti svarbią pergalę grupių etape.

Galutinis rezultatas 6-7, 6-3, 7-6, nors dar trečiame sete ispanas atsiliko rezultatu 1-5, o priešininkas netgi turėjo lemiamą mačo tašką.

Iš viso korte dalyviai praleido 2 valandas ir 49 minutes.

Pirmame sete vyko atkakli ir lygi kova, kurioje teko žaisti pirmą pratęsimą. Tiesa, jame sėkmingiau sužaidė 4-oji reitingo raketė.

Jau antrame sete Ispanijos atstovas žaidė sėkmingiau ir pirmame geimo įgijo pranašumą, kuri dar padidino partijos pabaigoje.

Didžiausia staigmena ir netikėtumas įvyko lemiamoje mačo dalyje, kurioje tiesiog fantastišką žaidimą reikiamu metu pademonstravo R. Nadalis.

Nors D. Medvedevas mačą pralaimėjo, tačiau atliko net 21 ace'ą. Šis susitikimas buvo jau trečiasis šiais metais ir visus kartus laimėjo ispanas.

Po šios pergalės jis turi vieną pergalę ir pralaimėjimą, o rusas du pralaimėjimus.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts