N. Džokovičius: aš tikiuosi A. Zverevas aplenks mane ir pagerins mano rekordus

Pirmoji pasaulio raketė atskleidė įdomių detalių apie savo ateitį ir pasidalino mintimis apie tenisą. Novakas Džokovičius (ATP 1) šiuos metus prisimins dar ilgai, ypatingai dėl to, kad sugebėjo visiems įrodyti, jog vėl gali tapti geriausiu pasaulio žaidėju ir iškovoti didžiojo kirčio titulus.

Po prasto praeito sezono daugelis teniso ekspertų sakė, kad mes nematysime tokio serbo kaip anksčiau, tačiau jis pakeitė visų nuomonę.

Pats tenisininkas džiaugiasi savo pasiekimais ir neseniai pasiektu ATP finalinio turnyro finalu. Nors kovoje dėl titulo jam teko pripažinti jaunojo vokiečio pranašumą, bet jis negailėjo gražių žodžių jam.

"Mūsų karjerose yra daug panašumų kalbant teniso prasme" pasakė N. Džokovičius.

Taip pat jis pridūrė "Tikiuosi jis pralenks mane. Aš jam to linkiu, jis atrodo toks, kuris gali tai padaryti, jis atsidavęs sportui ir be abejo jis labai geras žmogus, tas kuris sutaria su visais, jis nusipelnė visko ką pasiekė"

Tuo tarpu Aleksanderis Zverevas džiaugiasi tokiais žodžiais iš pirmosios pasaulio raketės, bet pats išlieka kuklus ir sako, kad jam dar daug ką reikia įrodyti.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts