N. Džokovičius išsigelbėjo prieš J. M. del Potro ir pateko į pusfinalį Romoje (VIDEO)

Pirmoji reitingo raketė turėjo didelių problemų susitikime prieš Argentinos geriausią tenisininką, tačiau po atkaklios kovos pasiekė pergalę. Novakas Džokovičius trijų setų kovoje įveikė Juaną Martiną del Potro (ATP 9) ir pateko į pusfinalį Romoje.

Serbui teko atlaikyti du priešininko mačbolus, tačiau jis sugebėjo sužaisti užtikrintai ir pasiekti pergalę rezultatu 4-6, 7-6, 6-4, o visas susitikimas truko net 3 valandas ir 4 minutes.

Pirmame sete iš pradžių geriau atrodė pirmoji reitingo raketė, kuri ne kartą buvo susikūrusi galimybę laimėti varžovo padavimo seriją, tačiau jų neišnaudojo. Tuo tarpu argentinietis gavęs progą išnaudojo sėkmkingai ir laimėjo pirmą partiją.

Antrame sete supykęs Serbijos tenisininkas jau pirmavo rezultate, tačiau 9-oji raketė sugebėjo išlyginti rezultatą ir teko žaisti pratęsimą. Jame mačą net du kartus galėjo užbaigti Tandilo bokštas, kuris visą mačą galingai atliko padavimus, bet jam to padaryti nepavyko.

Lemiama partija galėjo baigtis skirtingai, tačiau N. Džokovičius atlaikė varžovo spaudimą ir išsaugojo savo padavimo seriją, o kitame geime palaužė priešininko padavimus ir su pranašumu triumfavo sete.

Už patekimą į pusfinalį žaidėjai gauna 248,745 € ir 360 reitingo taškų. D. Švarcmanas (ATP 24).