N. Džokovičius laužė raketes, tačiau po trijų setų pateko į aštuntfinalį Majamyje (VIDEO)

Pirmoji pasaulio raketė turėjo problemų trečiame turnyro etape, tačiau jas įveikė po ilgos kovos. Novakas Džokovičius dėl patekimo į aštuntfinalį kovojo su argentiniečiu Federico Delbonis (ATP 83), kuri pavyko palaužti tik po trijų setų.

Reitingo lyderis artėjo prie pergalės per du setus, tačiau situacijai pasikeitus jis laimėjo 7-5, 4-6, 6-1. Visa kova truko 1 valandą ir 59 minutes.

Serbas šį kartą nebuvo stabilus ir susikūręs pranašumą pirmame sete jo neįšnaudojo. Tik einant į pabaigą pirmai daliai jis sugebėjo vėl laimėti varžovo padavimo seriją ir kartu setą.

Antrame sete jis vėl buvo priekyje, bet leido priešininkui išlyginti rezultatą, o vėliau jį persverti į jo naudą. Tuomet ir prasidėjo raketės laužimas, o žaidime atsirado dar daugiau intrigos.

Visgi lemiamas setas susiklostė sėkmingai ir pirmoji raketė užbaigė viską galingai.

Už patekimą į aštuntfinalį jis gaus 91,205 $ ir 90 reitingo taškų. Kitame etape jo laukia Roberto Bautista Agutas (ATP 25), kuris dar šiais metais nugalėjo serbą.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts