N.Džokovičius pagerino legendinį Rogerio Federerio rekordą.

N.Džokovičius pagerino R.Federerio rekordą

Pirmoji pasaulio raketė Novakas Džokovičius tapo ilgiausiai ATP reitingo viršūnėje karaliaujančiu tenisininku bei pagerino 15 metų gyvavusį rekordą.

Naujai paskelbtų ATP reitingų pirmoje pozicijoje išlikęs serbas Novakas Džokovičius pagerino teniso legenda tapusio šveicaro Rogerio Federerio rekordą. Šveicarijos teniso virtuozas pirmoje ATP reitingo pozicijoje ilgiausiai laiką leido 310 savaičių iš eilės, o Serbijos fenomenas pirmąją pasaulio rakete yra jau 311 savaičių ir nesiruošia sustoti.

Naujausiuose ATP reitinguose savo vietas išsaugojo ir visi pirmojo ketverto tenisininkai. Pirmoje vietoje rikiuojasi prieš tai minėtas N.Džokovičius, antroje Ispanas R.Nadalis, trečioje Rusas Daniilas Medjedevas, o ketvirtoje austras Dominicas Thiemas.

Lietuvos žinomiausias tenisininkas Ričardas Berankis naujame reitinge prarado kelias vietas ir šiuo metu rikiuojasi 78-pozicijoje.

N.Džokovičius 2021 metus pradėjo daqugiau nei įspūdingai. Vasario 21 dieną vykusiame „Australian Open“ turnyre Serbijos tenisininkas triumfavo net devintą kartą, o per visą sportininko karjerą tai buvo jau 18-asis „Didžiojo kirčio“ trofėjus.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts