N. Džokovičius prieš B. Tomiką turėjo vargo tik pirmame sete (VIDEO)

Pirmoji pasaulio raketė pergalingai startavo "Miami Open" turnyre ir iškovojo pirmą pergalę bei pateko į trečią etapą. Novakas Džokovičius po dviejų setų kovos, kurioje buvo pratęsimas įveikė australą Bernardą Tomiką (ATP 81).

Serbas nors strigo pirmame sete, tačiau pergalę pasisekė rezultatu 7-6, 6-2, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 16 minučių.

Pirmame sete Australijos tenisininkas buvo įgijęs pranašumą palauždamas varžovo padavimo seriją, tačiau reitingo lyderis sugebėjo rezultatą išlyginti. Pirmoji susitikimo dalis pasiekė pratęsimą, kuriame be klaidų sužaidė reitingo lyderis.

Antrasis setas buvo žymiai palankesnis mačo nugalėtojui, kuris iš karto susikūrė pranašumą, o vėliau jį padvigubino ir laimėjo susitikimą.

Už patekimą į trečią etapą žaidėjai gauna 48,775 $ ir 45 reitingo taškus. Ten jo lauks akistata Frederico Delbonis (ATP 83).