N. Džokovičius su broliu pateko į pusfinalį dvejetų turnyre, o vienetuose pasiekė ketvirtfinalį (VIDEO)

Geriausias pasaulio teniso žaidėjas sėkmingai tęsia pasirodymus tiek vienetų, tiek ir dvejetų Turnyre Dohoje. Novakas Džokovičius (ATP 1) ašuntfinalio etape po netikėtos trijų setų kovos įveikė vengrą Martoną Fucsovicsą (ATP 36).

Galutinis rezultatas 4-6, 6-4, 6-1, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 3 minutes.

Kiek netikėtai serbas pirmame sete nesusitvarkė su priešininko žaidimu, tačiau jau antrame jis sužaidė sėkmingai ir išlygino bendrą rezultatą. Trečiasis setas jau visiškai priklausė pirmai pasaulio raketei.

Tuo tarpu dvejetų turnyre broliai Džokovičiai gali džiaugtis netikėta sėkme ir pasiektu pusfinalio etapu. Novakas (ATP dvejetai 268) su broliu Marko (ATP dvejetai 506) po beveik 6 metų pertraukos vėl žaidžia kartu poroje. Jie ketvirtfinalio etape sėkmingai įveikė Damirą Džumhurą (ATP dvejetai 148) ir Dušaną Lajovičių (ATP dvejetai 240) po trijų setų kovos 7-5, 3-6, 10-7.

Visa kova truko 1 valandą ir 27 minutes, po kurių broliai pasidalins 20,630 $ čekį ir kiekvienas gaus po 90 taškų.