N. Mahutas pademonstravo neįtikėtiną ryžtą ir sensacingai nugalėjo S. Wawrinką (VIDEO)

Londone vykstančiame ATP 500 turnyre netrūksta sensacijų ir netikėtų baigčių. Vieną iš jų pateikė ir prancūzas Nicolas Mahutas (ATP 191), kuris po trijų setų kovos, aštuntfinalyje palaužė Stanislą Wawrinką (ATP 19) ir pirmą kartą nuo 2018 žais ATP turnyro ketvirtfinalyje.

Jis rezultatu 3-6, 7-5, 7-6 pasiekė pergalę, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 11 minučių.

Pirmame sete kas geresnis, klausimų nekilo ir šveicaras be didesnio vargo įgijo pranašumą ir laimėjo pirmą mačo dalį. Visgi, antroji partija jam nesiklostė taip gerai kaip pirmoji ir šveicaras pradėjo strigti.

Setui artėjant prie pratęsimo, N. Mahutas netikėtai sužaidė puikų geimą priimant varžovo padavimus, kas leido jam įgyti nepanaikinamą pranašumą ir išlyginti bendrą rezultatą.

Lemiamą mačo dalį 191-oji raketė pradėjo puikiai, lengvai laimėjo savo padavimus ir turėjo progų palaužti Šveicarijos atstovo geimą, tačiau to padaryti nepavyko. Susikaupęs S. Wawrinka netrukus pats palaužė priešininko geimą ir pirmavo sete, o netrukus stojo atlikti padavimų, kad užbaigtų akistatą.

Čia vėl puikiai sužaidė antro šimtuko žaidėjas, kuris išlygino rezultatą, o vėliau pratęsime sužaidė neįtikėtinai stabiliai ir pateikė sensaciją.

Įdomus faktas, kad prancūzas šveicarą įveikė jau 4-tą kartą iš tiek pat galimų.

Už patekimą į ketvirtfinalį jis gaus 57,260 € ir 90 reitingo taškų. Kitame etape jo laukia G. Simonas.