Naomi Osaka antrą kartą karjeroje triumfavo „Australian Open“ turnyre

Šeštadienio rytą įvyko prestižinis „Australian Open“ moterų teniso finalas, kuriame antrąjį kartą karjeroje triumfavo trečioji pasaulio raketė Naomi Osaka. Japonė per 1 valandą ir 19 minučių trukusią kovą 6:4, 6:3 palaužė įspūdingą kelią nužengusią amerikietę Jennifer Brady, kuri rikiuojasi 24-ojoje reitingo pozicijoje.

Osaka užtikrintai pradėjo kovą finale. Japonė ketvirtajame geime sugebėjo lengvai laimėti varžovės padavimų seriją ir pirmavo 3:1. Tačiau po to amerikietė privertė varžovę klysti ir išlygino rezultatą 3:3. Lemiamu geimu tapo 10-asis, kuriame japonė dar kartą privertė suklysti varžovę ir laimėjo setą 6:4.

Antrąjį setą Osaka pradėjo įspūdingu spurtu ir laimėjo visus pirmuosius keturis geimus. Amerikietė penktajame sete pademonstravo užsispyrimą ir laimėjo varžovės padavimų seriją. Vis tik dvi klaidos seto pradžioje neleido amerikietei per daug priartėti, o čempione tapo Naomi Osaka, kuriai tai antrasis toks trofėjus per pastaruosius tris metus.

„Pirmiausia noriu pasveikinti Jennifer. Su ja jau buvome susitikusios „US Open“ turnyro pusfinalyje ir jau tada ji man padarė didžiulį įspūdį. Nuostabu matyti, kaip ji patobulėjo per pastaruosius kelis mėnesius.“,- po pergalės sakė turnyro nugalėtoja.

Vyrų finalas vyks sekmadienį 10.30 val., o jame susitiks Novakas Džokovičius (ATP-1) ir Danilas Medvedevas (ATP-4).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts