Naujos taisyklės didžiojo kirčio turnyruose? Galimos permainos jau nuo kitų metų

Kasmet įvyksta vis daugiau netradicinio formato teniso turnyrų, o tai skatina keisti ir dabartinių turnyrų taisykles. Visgi sunku pakeisti kažką, kas turi gilias šaknis, netgi visus nustebinusi IPTL lyga po keleto metų patyrė bankrotą.

Vienaip ar kitaip, keletas naujų taisyklių gali atsirasi visuose turnyruose, o tarp jų ir didžiojo kirčio turnyruose. Šiais metais ateities kartos finalų turnyre buvo pateiktos naujos taisyklės, kurios sudomino ir kitus turnyrus.

Kol kas labiausiai pozityviai į naujas taisykles žiūri Australijos ir JAV didžiojo kirčio turnyrai, o jie pritaria tokioms naujovėms kaip padavimui skirto laiko limitas (20 sekundžių), trenerio pagalba žaidėjui mačo metu ir sumažinti skirstytų žaidėjų skaičių nuo 32 iki 16.

Skirtas laikas padavimui nebus naujiena Australijoje, nes kvalifikacijos etapuose jis jau yra.

Skeptiškai į viską žiūri Vimbledono organizatoriai, kurie laikosi savo tradicijų ir kol kas tikrai nenori nieko keisti.

Visgi dauguma turnyrų sutaria dėl vieno, kad piniginiai prizai neturėtų būti išmokami pirmame etape pasitraukusiems žaidėjams, tai turėtu sumažinti traumuotų ir nemotyvuotų žaidėjų skaičių ir padidinti intrigą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts