Rafaelis Nadalis ir Novakas Džokovičius: konkurencija ir nuoširdi draugystė viename (VIDEO)

Niekam ne paslaptis, kad dar visai neseniai, vos prieš kelis metus Novakas Džokovičius ir Rafaelis Nadalis buvo du principiniai varžovai ATP ture – nuo 2011-ųjų iki 2014-ųjų metų jie varžėsi ne tik daugumoje turnyrų finalų, bet ir dėl pirmosios vietos ATP reitinge. Šių varžovų jėgos buvo tokios panašios, kad išsiaiškinti nugalėtoją prireikdavo net keletos valandų.

Viena iš tokių ispano bei serbo akistatų buvo nepamirštamas 2012-ųjų „Australian Open“ finalas trukęs beveik šešias valandas. Po mačo žaidėjai vos pastovėjo ant kojų, jiems prireikė keletos minučių atsigauti po tokios kovos. Tuomet dvikovą laimėjęs Novakas Džokovičius savo „Instagram“ paskyroje prieš kelias dienas prisiminė šį mačą ir paskelbė trumpą vaizdo įrašą su prierašu, jog nenuostabu, kad dabar abu tenisininkai yra kankinami traumų. Rafaelis Nadalis atsakė linkėdamas savo priešininkui greičiau atsigauti ir gerai praleisti laiką su šeima.

Akivaizdu, jog šiuo metu po alkūnės operacijos atsigaunantis Novakar Džokovičius ir neseniai klubo sąnario traumą turėjęs Rafaelis Nadalis net ir korte būdami itin aršiais varžovais, iš tikrųjų palaiko draugiškus bei šiltus santykius. Jie puikus pavyzdys visai teniso bendruomenei tiek savo charakteriu bei manieromis, tiek puikiu žaidimu teniso kortuose.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts