(Ne)Tikėtas Andrey Rublev triumfas prieš Grigor Dimitrov

Viena iš vakaro sensacijų tapo jaunojo ruso Andrey Rublev (ATP 53) pergalė prieš devintąją pasaulio raketę Grigor Dimitrov (ATP 9). Rezultatu 3-0 (7-5, 7-6(3), 6-3) Rusijos atstovas įveikė bulgarą, kuris tiesiog nerado būdo kaip sustabdyti savo priešininką.

Bulgarui koją pakišo nestabilus padavimas, nors jis buvo pataikęs 10 padavimų be atsako, tačiau ant padavimo suklydo 11 kartų. Grigor Dimitrov taip pat susikūrė 10 galimybių laimėti varžovo padavimą, tačiau lemiamais momentais Grigor Dimitrov nesužaidė geriau už rusą ir sugebėjo išnaudoti tik dvi tokias galimybes, kurių buvo per mažai. Andrey Rublev taip pat turėjo 10 galimybių laimėti varžovo padavimą ir išnaudojo 4 tokias progas, taip pat padavimo srityje užtikrintesnis atrodė rusas.

Tai yra pirmasis kartas, kai Andrey Rublev pateko į trečiąjį etapą. Sekančioje kovoje jo laukia Damir Dzumhur (ATP 56) iš Bosnijos ir Hercogovinos. Abu žaidėjai jau yra užsitikrinę 144,000 $ ir 90 reitingo taškų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts