Nesustabdoma S. Williams nugalėjo pirmąją raketę S. Halep

Amerikiečių tenisininkė Serena Williams (WTA 16) ir toliau demonstruoja nesustabdomą jėgą. Iki šiol link „Australian Open“ titulo ji žengė nepralaimėjusi nei vieno seto, tačiau šiandien amerikietė sužaidė sunkiausią savo mačą šiame turnyre. Jai pasipriešinti sugebėjo pirmoji moterų raketė Simona Halep.

Mačas druko valandą ir 47 minutes. Tenisininkės sužaidė tris setus ir kova baigėsi rezultatu 6:1, 4:6, 6:4. S. Halep žaidė tikrai gražų tenisą ir viso mačo metu neleido priešininkei atsipalaiduoti. Ralis buvo stiprioji jos pusė, o tuo tarpu Serena priešininkę spaudė stipriais vineriais ir servais – ji atliko 9 padavimus be atsako. Rumunė turėjo 7 progas laimėti varžovės padavimą, iš kurių trys buvo lemiamame sete. Deja, trečiasis setas susiklostė palankiau S. Williams, mat S. Halep neišnaudojo šių progų.

Taip pat ne kartą buvusi pirmoje reitingo vietoje S. Williams įnirtingai siekia vėl sugrįžti į šią garbingą vietą. Jos ketvirtfinalio varžovė bus čekė Karolina Pliškova (WTA 8). Jei amerikietė įveiks ir šį etapą, ji pateks jau į aštuntą karjeros pusfinalį „Australian Open“ turnyre.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts