Nesustabdomas Laurynas Grigelis laimėjo 8 iš eilės mačą ir pasiekė pusfinalio etapą

Laurynas Grigelis sėkmingai sužaidė 8 mačą iš eilės Maroke ir taip pasiekė dar vieną pusfinalį. Ketvirtfinalio etape lietuvis įveikė ispaną Pol Toledo Bague (ATP 406) rezultatu 6-4 6-1.

Kaip ir visi kiti, taip ir ketvirtfinalio mačas žaidėjui iš Lietuvos klostėsi sėkmingai, jis lemiamais momentais buvo aštresnis ir gudresnis. Pirmasis mačo setas išsiskyrė savo ilgumu ir užtruko valandą, o antrajame sete viskas jau buvo aišku.

Visa kova truko 1 valandą ir 27 minutes per kurias Laurynas Grigelis susitvarkė su visais iššūkiais, kitaip nei varžovas, kuris turėjo didelių problemų su padavimu ir suklydo 7 kart paduodant.

Kitame etape antrosios Lietuvos raketės laukia serbas Miljan Zekic (ATP 356), kuris įveikė praeito turnyro Maroke finalininką. Miljan Zekic tikrai pavojingas žaidėjas, praeitais metais jis buvo 199 reitingo vietoje ir nukovė ne vieną rimtą varžovą.

Už patekimą į pusfinalį abu žaidėjai užsitikrino 6 reitingo taškus.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts