Maroke nesustabdomas Laurynas Grigelis pateko į vienetų pusfinalį ir dvejetų finalą

Laurynas Grigelis (ATP 302) tęsia sėkmingą pasirodymą Kasablankoje, kur šiandien iškovojo svarbią pergalę vienetuose. Ketvirtfinalio mačas truko vos valandą ir 8 minutes per kurias lietuvis įveikė argentinietį Nicolas Uryson (ATP 1975). Galutinis mačo rezultatas 6-2 6-2 Lauryno Grigelio naudai.

Antroji Lietuvos raketė užtikrintai žaidė ant savo padavimo ir laimėjo 24 taškus iš 27 ant pirmo padavimo, o varžovas nesusikūrė nei vienos progos laimėti lietuvio padavimo. L. Grigelis taip pat susikūrė 5 progas laimėti varžovo padavimą ir sėkmingai išnaudojo 4 tokias progas.

Lietuvio ir prancūzo Laurent Rochette duetas iškopė į finalą, kuriame susitiks su Amine Ahouda (Reitingo nėra) ir Lamine Ouahab (ATP dvejetai 775).

Vienetų pusfinalyje Lauryno Grigelio lauks George Von Massow (ATP 671) iš Vokietijos. Abu pusfinalininkai jau užsitikrino 6 reitingo taškus.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts