Nesustabdomas Rogeris Federeris laimėjo Roterdamo turnyrą (VIDEO)

Šveicaras Rogeris Federeris, kitą savaitę grįšiantis į pirmąją reitingo vietą, toliau nepalieka šansų visiems savo varžovams. Jis jau trečiąjį kartą savo karjeroje iškovojo Roterdamo turnyro trofėjų.

Turnyro finalas Rogeriui Federeriui (ATP 2) buvo lyg pasivaikščiojimas parke – 6-2, 6-2 įveiktas bulgaras Grigoras Dimitrovas (ATP 5). Mačas truko vos valandą, o bulgaras toliau negali surasti recepto, kaip įveikti nesustabdomąjį teniso maestro.

Tenisininkas iš Šveicarijos laimėjo virš 80% visų savo padavimo taškų ir neleido varžovui susikurti nei vienos progos laimėti jo padavimo.

Tai jau 97-asis šveicaro laimėtas ATP lygio titulas – dabar legendinis tenisininkas yra antroje vietoje tarp daugiausiai turnyrų laimėjusių žaidėjų.

Turnyro nugalėtojas gaus 401,580 € čekį ir 500 reitingo taškų, o finalistas bulgaras tenkinsis 196,875 € ir 300 taškų. Po šio turnyro Rogeris Federeris pakils į pirmąją vietą, o Grigoras Dimitrovas į ketvirtąją.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts