Netikėta žinia – M. Šarapova baigs savo karjerą

Kiek netikėta žinia nuskriejo per teniso pasaulį, kuri nustebino ir nuliūdino ne vieną šio sporto mėgėją. Marija Šarapova paskelbė apie savo karjeros pabaigą, kuri buvo daugiau nei paprasta, o per visus metus praleistus ture netrūko ir gerų sprendimų, ir blogų.

2016 metais Rusijos sportininkė už draudžiamus preparatus gavo nuobaudą ir turėjo praleisti be teniso daugiau nei metus. Visgi, po to grįžus į kortą, M. Šarapova turėjo patirti dar vieną smūgį. Šį kartą, tai kūno skausmai, o pagrindinė problema petys.

Pasirodymai turnyruose baigdavosi greičiau nei tikėtasi, o apsilankymai Didžiojo kirčio varžybose netrukdavo ilgiau pirmojo etapo. Tokie pralaimėjimai ruse nuleido reitinge iki 373-osios vietos, o tokie rezultatai nedžiugino nei žaidėjos, nei fanų.

M.Šarapova teniso pasaulyje sužibėjo vos 17 metų, kai 2004-ais nugalėjo Sereną Williams ir tapo trečia jauniausia moterimi, laimėjusia Vimbldono vienetų titulą. Taip pat moterų sporte ji tapo viena iš labiausiai atpažistamų žmonių, o savo sąskaitoje turi 36 titulus bei uždirbo daugiau nei 38 mln. JAV dolerių.

"Instagram":

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts