Atsinaujinęs Memfio turnyras žada permainas, naujas pavadinimas, nauja vieta ir nauja danga

Naujajame teniso sezone netrūksta naujovių – vasario 12 – 18 dienomis vyksiantis ATP turnyras „New York Open“ šiais metais žaidėjus pasitiks su unikalia, ture dar nematyta juoda gumine teniso kortų danga. Kortai bus padengti 150 galonų specialių juodų dažų ir padalinti dalimis, kol bus atgabenti į Niujorką.

Kažką panašaus galėjome išvysti ir praeitame sezone, kai Rogeris Federeris su Rodu Laveriu suorganizavo naują turnyrą „Laver Cup“, kuriame korto dangos spalva taip pat buvo juoda.

Dar nuo 1975-ųjų metų gyvavęs vienintelis Jungtinių Amerikos valstijų ATP teniso turnyras uždarose patalpose iki šiol vykdavo Memfio sporto komplekse „Raquet Club“, tačiau šiais metais organizatoriams neradus rėmėjų, turnyras buvo perkeltas į Niujorką, Long Ailendą.

Šiame sezone turnyras jau pritraukė nemažai žinomų tenisininkų. Naująją dangą išbandys tokie žaidėjai kaip John Isner (ATP 16), Ryan Harrison (ATP 44) ir Kevin Anderson (ATP 11).

Primename, kad 2016 metais Ričardas Berankis šiame turnyre pasiekė pusfinalio etapą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts