Niujorke titulą iškovojo 43-ace’us atlikęs „juodasis arkliukas“ R. Opelka (VIDEO)

JAV vykęs uždarų patalpų turnyras pateikė ne vieną staigmeną. Nors turnyre dalyvavo tokie žaidėjaip Džonas Isneris, Samas Querrey ar Adrianas Mannarino, tačiau nei vienos iš jų nepasiekė finalo. 21-erių metų amerikietis Reilly Opelka (ATP 89) Niujorko ATP250 turnyre pranoko visus ir iškovojo savo pirmą titulą karjeroje.

Nors tenisininkas anksčiau dažniausiai pasirodydavo "Challenger" lygio turnyruose, tačiau jam, tai nesutrukdė triumfuoti ir ATP250 varžybose. Jis finale pranoko taip pat mažai žinoma tenisininką Braydeną Schnurą (ATP 154).

Galutinis finalo rezultatas 6-1, 6-7, 7-6, o visa kova truko 2 valandas ir 4 minutes.

Tobulą padavimą demonstravęs R. Opelka atliko net 43 padavimus be atsako, o jo varžovas ne karto nesusikūrė progos pasikesinti į nugalėtojo geimą.

Pirmą setą nugalėtojas laimėjo labai lengvai ir neturėjo jokių problemų, tačiau jau kiti du setai klostėsi kur kas kovingiau. Finalistams teko žaisti du pratęsimus iš kurių vieną laimėjo 154-oji raketė ir išlygino bendrą rezultatą. Visgi finalinis pratęsimas susiklostė geriau 89-tai raketei.

Už titulą jis gavo 119,800 $ ir 250 reitingo taškų.