Novakas Djokovičius grįžta, jis dalyvaus Australijos didžiojo kirčio turnyre (VIDEO)

Džiugios žinios Novako Djokovičiaus gerbėjams – žaidėjas jaučiasi atsigavęs po kone pusmetį ramybės nedavusios alkūnės traumos ir dalyvaus artėjančiame Australijos didžiojo kirčio turnyre. Alkūnės skausmai vieną geriausių pasaulio tenisininkų privertė atidėti turnyrus į šalį dar liepą. Sebui teko raleisti ir praėjusių metų US Open, o tai, žinoma, atsiliepė ir pozicijai reitinge – šiuo metu žaidėjas užima 14-ąją vietą.

Novakas Djokovičius neabejotinai jau darbar yra legendinis žaidėjas. Jo kolekcijoje ne tik begalė rekordų, bet ir visų keturių Didžiojo kirčio turnyrų trofėjai, o minėtąjį Australian Open tenisininkas yra laimėjęs net 6 kartus (2008, 2011, 2012, 2013, 2015, 2016). Šiuo metu žaidėjas įnirtingai ruošiasi ir jau ateinančią savaitę pradės kovas dėl septintojo savo Didžiojo kirčio trofėjaus Australijoje.

Šiuo metu žaidėjas žaidžia „Kooyong“ parodomosiose kovose.

Video :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts