Novako Djokovičiaus sugrįžimas „Tai buvo ženklas man, kad turiu sustoti ir pailsėti“

Galingasis serbas, kuris ne kartą buvo pirmoje reitingo vietoje pagaliau grįžtą į didįjį tenisą ir yra pasiruošęs laimėti. Pirmoji žaidėjo stotelė Abu Dabis, o planuojamas mačas kuriame dalyvaus Novakas Djokovičius vyks gruodžio 30 diena.

Buvusi pirmoji raketė savo sezoną užbaigė Vimbledono turnyre, kur po pralaimėjimo Tomašui Berdychui suprato, kad toliau taip žaisti nebegali. Jau praėjo 6 mėnesiai nuo tenisininko dalyvavimo turnyre, tai tikrai ilgas laiko tarpas neslepia ir pats Novakas Djokovičius.

Ne tik 6 mėnesiai nedalyvaujant turnyruose, tačiau žaidėjas taip pat 4 mėnesius negalėjo laikyti teniso raketės rankose dėl atliktos operacijos ir skausmų.

„Aš niekada negulėjau ant operacinės stalo, niekada nepatyriau stiprios fizinės traumos, kuri mane sulaikytu nuo teniso taip ilgai. Aš taip pat niekada nepraleidau didžiojo kirčio turnyro savo karjeroje. Operacija buvo didelis žingsnis man, bet aš tam pasiryžau“.

„Aš nebegalėjau žaisti, nebuvo kito pasirinkimo, mano ranka tiesiog nebeveikė“

Žaidėjas žino, kad aklai šokti į teniso mačus ir turnyrus negalima, todėl jo sugrįžimas taip užtruko, tačiau ir dabar jam reikia būti atsargiam ir laukti kol viskas susitvarkys.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts