N. Džokovičius pateko į pusfinalį, bet ilsėtis negali – poroje su broliu kovos dėl patekimo į finalą (VIDEO)

Geriausias pasaulio tenisininkas Novakas Džokovičius ir toliau juda pirmojo titulo sezone link. Šiandien jis po sunkios kovos iškovojo bilietą į pusfinalį.

Puikiai pirmajai pasaulio raketei pasipriešino Nikolas Basilashvili (ATP 21). Jis užtikrintai laimėjo pirmąjį setą, tačiau likusius du teko atiduoti N. Džokovičiui. Porą valandų trukęs mačas baigėsi serbo pergale rezultatu 4:6, 6:3, 6:4. Nors jo oponentas turėjo progą laimėti jo padavimą, lemiamais momentais gruznas klydo, o pergalę pasiekti N. Džokovičiui padėjo ir atlikti 7 padavimai be atsako.

Pusfinalyje serbo jau laukia naujas varžovas. Tai ispanas Robredo Bautista Augut (ATP 24) savo ketvirtfinalyje 6:4, 6:4 jau įveikęs vieną didžiojo kirčio čempioną Staną Wawrinką (ATP 66). Tačiau net ir laimėjęs Novakas Džokovičius negali atsipalaiduoti ir ruoštis pusfinaliui: šiandien jis sužais dar ir dvejetų pusfinalį. Poroje su broliu Marko Džokovičiumi (ATP 574) jis kovos prieš Davido Goffino (ATP 22) ir Pjero Hugues Herbert (ATP 55) duetą.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts