Per valandą ir vieną minutę paaiškėjo „Us Open“ nugalėtoja

Visų lauktas ir akcentuotas amerikietiškas „Us Open“ moterų finalas pasibaigė greičiau, nei buvo tikėtasi. Sloane Stephens(WTA 83) triumfavo čempionate per valandą ir vieną minutę, įveikdama savo tautietę ir draugę Madison Keys (WTA 16). Galutinis mačo rezultatas 2:0 (6-3 6-0) šimtuko gale esančios žaidėjos naudai, kuri neslėpė džiaugsmo ašarų po mačo.

24 metų žaidėja po iškovoto titulo pasakė savo draugei ir visiems "Aš pasakiau Maddie (Madison Keys) jog aš turėčiau tiesiog pabaigti savo karjerą dabar, geresnių rezultatų aš nebepasieksiu"

Madison Keys taip pat negailėjo gražių žodžių savo draugei "Sloane yra viena iš mano mėgstamiausių žmonių. "Šiandien žaisti su ja čia, buvo tikrai ypatinga. Aš aišku nežaidžiau geriausio savo teniso ir tai buvo apmaudu, bet jeigu kam ir turėjau pralaimėti šiandienos finalą, tai džiaugiuosi jog pralaimėjau jį būtent jai".

Statistika :

View post on imgur.com

Ypatinga akimirka :

Gražiausi momentai :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts