Pergalę šventęs Berankis per žingsnį nuo pagrindinio turnyro

Šeštadienį prasidėjo ATP 1000 serijos „Western & Southern Open“ vyrų teniso turnyro kvalifikacija. Pirmajame rate pajėgiausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis (ATP-84) 6:4, 7:5 nugalėjo italą Gianluca Magerį (ATP-71) ir pateko į antrąjį kvalifikacijos etapą. 

Abu tenisininkai suklydo jau pirmuosiuose savo padavimuose. Vis tik pirmajame sete lemiamu geimu tapo septintasis, kuriame po atkaklios kovos lietuvis privertė suklysti varžovą ir išsiveržė į priekį 5:3. 10-ajame geime lietuvis užtikrintai laimėjo savo padavimų seriją ir laimėjo pirmąjį setą.

Antrąjį setą abu tenisininkai pradėjo užtikrintai ir laimėjo savo padavimų serijas. Šeštajame geime Berankis buvo labai arti klaidos, tačiau sugebėjo atsitiesti. Vis tik, 11-ame geime Berankis „sausai“ susitvarkė su varžovo padavimais ir laimėdamas 12-ajį setą šventė pergalę.

Po šios pergalės Ričardas Berankis užsitikrino 16 ATP reitingo taškų ir beveik 13 tūkst. JAV dolerių. Sekančiame etape lietuvis susikaus su japonu Yoshihito Nishioka (ATP-57).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts