Pergalinga pradžia Majamyje – Ričardas Berankis nugalėjo pirmą priešininką

Majamio Masters turnyre dalyvaujantis vienintelis Lietuvos žaidėjas sėkmingai pradėjo turnyrą. Ričardas Berankis (ATP 103) siekia patekti į pagrindinį turnyro etapą, kas jam leistu varžytis dėl grįžimo į geriausių tenisininkų šimtuką.

Pirmoje atrankos kovoje lietuvis nugalėjo slovaką Norbertą Gombosą (ATP 146), pergalei jam prireikė 1 valandos ir 23 minučių, galutinis mačo rezultatas 7-6, 6-0.

Mūsiškis pirmajame sete kelis kartu turėjo pranašumą, tačiau niekaip negalėjo to panaudoti, ypatingai paduodant ant seto, kai rezultatas buvo 5-4.

27-erių metų tenisininko, tai nei kiek nepaveikė, jis per pirmo seto pratęsimą sužaidė užtikrintai, o, tai varžovą išmušė iš vėžių ir antrajame sete tenisą žaidė tik Lietuvos tenisininkas.

Sekančiame etape, kuris bus lemiamas lietuvis susitiks su puikiai žinomu žaidėju iš Ukrainos Sergejumi Stakhovskiu (ATP 118). Šie žaidėjai tarpusavyje žais jau 7 kartą, kol kas Ričardas yra laimėjęs 5 kartus.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts