Permainos Novako Džokovičiaus komandoje – nutraukė ryšius su Andrea Agassi ir Radeku Stepaneku

Po mažiau nei metų darbo kartu vienas geriausių pasaulio tenisininkų Novakas Džokovičius (ATP 13) pranešė, kad nebedirbs su buvusia pirmąja pasaulio rakete ir dabartiniu treneriu Andre Agassi. Komandoje taip pat kartu dirbo ir dar vienas karjerą baigęs tenisininkas čekas Radekas Štepanekas, su kuriuo žaidėjo keliais taip pat skiriasi.

Prieš tai serbų tenisininką treniravo ilgametis jo komandos narys Marianas Vajda, su kurio Džokovičius pasiekė savo didžiausius karjeros laimėjimus. Kitas žaidėjo treneris buvo praeityje taip pat garsus sportininkas Borisas Beckeris, tačiau 2016-aisiais jam teko palikti Džokovičiaus komandą.

Po beveik dviejų metų titulų bado, kuomet Džokovičius nelaimėjo nei vieno turnyro ir buvo kankinamas smulkių traumų, žaidėjas nusprendė padaryti keletą pasikeitimų komandoje ir vėl bandys susigrąžinti buvusią formą bei laimėti kuo daugiau mačų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts