Petra Kvitova pateko į finalą Čekijoje vykstančiame turnyre

Namų turnyre žaidžianti Petra Kvitova (WTA 10) nepaliko šansų dar vienai priešininkei. Šį kartą pusfinalio etape nuo vietinės žaidėjos krito Shuai Zhang (WTA 31). Kinijos tenisininkei užteko jėgų priešintis tik vieną setą, o galutinis rezultatas 7-6, 6-0.

Pirmame sete taškas į tašką vykusi kova abi sportininkes nukėlė į pratęsimą, kuriame sėkmingiau sužaidė puikiai paduodanti 10-oji pasaulio raketė, jos sąskaitoje 7 ace'ai. Po pralaimėto pratęsimo pirmame sete kinietei nebeliko jėgų ir motyvacijos toliau žaisti.

Petra Kvitova bando pakartoti 2015 metų triumfą, o šiuo metu jai trūksta tik vienos pergalės.

Finale ji susitiks su Mihaela Buzarnescu (WTA 37) iš Rumunijos.

Turnyro nugalėtojai atiteks 43,000 $ ir 280 reitingo taškų.