Neįtikėtinas mačas tarp Ričardo Berankio ir Stanislo Wawrinkos Australijos didžiojo kirčio turnyre

Australijos didžiajame kirtyje savo mačą sužaidė ir mūsų tautietis Ričardas Berankis (ATP 136), kurio kelyje pasitaikė ypatingai stiprus ir žinomas tenisininkas Stanas Wawrinka (ATP 8). Šveicarui tai buvo pirmasis mačas po 7 mėnesius trukusios reabilitacijos, paskutinį kartą jį korte matėme Vimbledono turnyre.

Mačas truko 2 valandas ir 50 minučių per kurias Ričardas Berankis pralaimėjo rezultatu 1:3 (3-6 4-6 6-2 6-7).

Pirmasis setas nebuvo lengvas abiems žaidėjams, bet buvęs šio turnyro nugalėtojas rado būdą kaip perlaužti lietuvio žaidimą. Seto pradžioje Ričardas Berankis išsiveržė į priekį laimėdamas varžovo padavimą, tačiau to nepakako ir 8-toji pasaulio raketė išlygino rezultatą. Tenisininkas iš Lietuvos turėjo dar keletą šansų laimėti priešininko padavimą, bet puikiai paduodantis Stanas Wawrinka išsaugojo savo padavimus.

Lyg motyvaciją praradęs mūsiškis dar kartą pralaimėjo savo padavimą ir pirmo seto baigtis tapo aiški.

Antrajame sete tendencija liko tapati, nors ir teniso nežaidęs virš pusės metų, šveicaras vis tiek atrodė tikrai puikios formos ir toliau atliko puikius padavimus. Tuo tarpu tenisininkas iš Lietuvos neatsilaikė prieš oponento spaudimą ir pralaimėjo savo padavimą, o tai nulėmė ir seto baigtį.

Trečiasis ir artėjanti mačo pabaiga pažadino Ričardą Berankį, jis atrado savyje jėgų ir pademonstravo tikrai puikų tenisą, kuriam šveicaras tikrai nebuvo pasiruošęs. Šiame sete Lietuvos pirmoji raketė nušlavė vieną iš geriausių pasaulio žaidėjų ir taip laimėjo setą 6-2.

Sekantis setas lietuviui prasidėjo taip pat puikiai, jis vėl laimėjo varžovo padavimą ir išsiveržė į priekį. Visgi setui įpusėjus priešininkas nepasidavė ir išlygino rezultatą, o ne už ilgo grėsmė kilo ir Ričardo Berankio padavimui, paduodant jam ir esant rezultatui 4-4, šveicaras turėjo, net keletą galimybių laimėti varžovo padavimą.

Ketvirtasis setas nukeliavo į pratęsimą, kuriame stipresnis pasirodė Stanas Wawrinka. Pratęsimo pradžioje lietuvis atliko pirmąją dvigubą klaidą mače ir tai išmušė jį iš vėžių.

Mačo statistikos protokolas atspindi puikų Ričardo Berankio pasirodymą ir žaidimą, jis atliko 11 neliečiamų padavimų ir virš 50 neliečiamų smūgių (Winner'ių), taip pat mūsų tautietis susikūrė 9 progas laimėti varžovo padavimą.

Už pasirodymą Australijos didžiojo kirčio turnyre žaidėjas gaus 39,118 $ ir 10 reitingo taškų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts