Pirmieji turnyro Dubajuje finalistai Roberto Bautistas ir Malekas Jaziris (VIDEO)

Dubajuje vykstančiame turnyre, kurio prizinį fondą sudaro 3,057,135 $, o nugalėtojas gauna 500 reitingo taškų, paaiškėjo finalininkai. Roberto Bautistas Agutas (ATP 23) įveikė Kroatijos talentą Borną Čoričių (ATP 50), o tenisininkas iš Tuniso, Malekas Jaziri (ATP 117) nugalėjo jaunąjį tenisininką iš Graikijos Stefanosą Tsitsipą (ATP 82).

Pirmame ketvirtfinalio mače netrūko aršios kovos, ypatingai pirmame sete, kai kroatas išsiveržė į priekį, tačiau patyręs ispanas rezultatu 7-6 6-4 šventė pergalę.

Taškas :

Antrame mače Malekas Jaziri ir toliau demonstruoja solidų tenisą ir šiame turnyre įveikė trečią už save aukščiau esančią raketę. Galutinis mačo rezultatas 6-4 3-6 6-3, nors graikas nepasidavė ir laimėjo antrą setą, tačiau to nepakako, o trečiame sete jam neužteko jėgų priešintis. Priminsime, kad tuniso žaidėjas nukovė ir Grigorą Dimitrovą.

Abu nugalėtojai sudarys pusfinalio porą, paskutinį kartą žaidėjai susitikę buvo 2009 metais ir pergalę šventė ispanas.

Už patekimą į pusfinalį žaidėjai gaus 139,510 $ ir 180 reitingo taškų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts