Po ilgai trukusios kovos pergalę šventė N.Džokovičius

N.Džokovičius po sunkios kovos šventė pergalę

Pirmoji pasaulio raketė Novakas Džokovičius tik po keturių setų kovos 6:3, 6:7(3), 7:6(2), 6:3 „Australian Open“ turnyre įveikė amerikietį Francesą Tiafoe.

23-ejų metų Francesas Tiafoe ATP reitinge užima 64 vietą, o visiems žinomas Novakas Džokovičius pirmąją. Nors prieš kovą niekam nekilo abejonių, kas bus šio mačo nugalėtoju, teniso korte vaizdas buvo kitoks. Tam, kad susitvarkytu su jaunesniu ir mažiau patirties turinčiu varžovu, prieš kurį žaidė pirmą kartą, N.Džokovičiui prireikė net 3 valandų ir 34 minučių.

F.Tiafoe viso mačo metu prieš pajėgiausią pasaulio raketę laikėsi puikiai. Amerikietis sugebėjo laimėti antrą setą, trečiajame išplėšti pratesimą ir net gi turėjo galimybę pakreipti mačo eigą sau palankia linkme. Tačiau lemiamu metu N.Džokovičius pademonstravo meistriškumą, išlaikė iniciatyvą ir galiausiai ketvirtajame sete perlaužė susitikimo eigą savo naudai. Rezultatui esant 3:3 serbas apsigynė nuo F.Tiafoe break-pointo ir vėliau laimėjęs varžovo padavimų seriją iškovojo pergalę.

„Tai buvo labai sunkus mačas, su daug ilgų taškų. Francesas pasiūlė man gerą kovą. Man pasisekė, kad ketvirtajame sete sugebėjau ištrūkti, nes tuo metu dvikova galėjo pakrypti į bet kurią pusę. Nuo dabar mačai darysis tik sunkesni,“  – po alinančios kovos „Australian Open“ turnyre sakė N.Džokovičius.

Pirmoji pasaulio raketė Melburne siekia laimėti devintojo „Australian Open“ ir 18-tojo „Didžiojo kirčio“ turnyrų titulus. Trečiajame varžybų etape serbo lauks susitikimas su amerikiečiu Tayloru Fritzu. Pastarasis ATP reitinge užimą 31 vietą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts