Po ilgos pertraukos R.Berankis grįžta į ATP „Challenger“ turnyrų seriją

R.Berankis grįžta į ATP "Challenger" seriją

Lietuvos pirmoji raketė Ričardas Berankis nusprendė sugrįžti į kiek silpniau vertinamas – ATP „Challenger Tour“ -varžybas. Pagrindinė to priežastis yra noras užsitikrinti vietą 2022 metų „Australian Open“ turnyro pagrindiniame etape.

Jau šią savaite lietuvis startuos Prancūzijoje vykstančiame „Open d‘Orleans“ vyrų vienetų turnyre, kur pirmame rate tenisininko lauks kvalifikaciją įveikęs kanadietis Braydenas Schnuras (ATP-232). Vertėtų paminėti, kad tokio rango turnyre R.Brankis žais pirmą kartą nuo 2020 m. kovo mėnesio.

B.Schnuras ir R.Berankis vienas prieš kitą ankščiau nėra žaidę. Kanadietis 2019m. Niujorke vykusiame ATP 250 vyrų vienetų turnyre nukeliavo iki pat finalo, o dar vėliau tais pačiais metais ATP reitinge pasiekė rekordinę – 92 vietą. Iš viso Kanados tenisininkas ir būsimas R.Berankio varžovas yra laimėjęs 5 ITF vienetų turnyrus, o „Challenger“ ture 4 kartus pateko į finalą, tačiau visuose lemiamose mačuose buvo priverstas pripažinti konkurentų pranašumą.

Poros nugalėtojas pelnys 10 ATP vyrų vienetų reitingo taškų ir 2180 eurų, o antrajame rate savo jėgas išbandys su Gilleso Simono (ATP-99) ir Holgerio Rune (ATP-124) Poros nugalėtoju. Pralaimėtojas gaus 1320 eurų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts