Po penkių setų kovos D. Thiemas palaužė N. Džokovičių ir žais „Roland Garros“ finale

Paaiškėjo ir antrasis Prancūzijos didžiojo kirčio turnyro finalistas, kuriuo po dvi dienas trukusios kovos tapo Dominikas Thiemas (ATP 4) pusfinalyje po penkių setų įveikęs Novaką Džokovičių (ATP 1), kuris buvo laikytas susitikimo favoritu.

Galutinis pusfinalio rezultatas 6:2, 3:6, 7:5, 5:7, 7:5, o visa kova truko 4 valandas ir 19 minučių.

Susitikimas dėl lietaus turėjo būti žaidžiamas per dvi dienas, tačiau ir pati kova truko ganėtinai ilgai. Nugalėtojui išsiaiškinti prireikė 5 setų, kurie klostėsi skirtingai ir abu dalyviai rodė aukštą žaidimo lygį.

Susitikimą puikiai pradėjo austras, kuris du kartus palaužė pirmosios raketės padavimo seriją. Visgi antrame sete jau geriau žaidė N. Džokovičius, kuris sugebėjo įgyti pranašumą ir jį išlaikyti visame sete.

Kiti du setai buvo labai kovingi ir juose ne kartą dalyviams teko apsikeisti savaisiais geimais. Nors trečią partiją laimėjo 4-oji raketė, tačiau pakartoti praeito seto sėkmės nepavyko ir teko žaisti lemiamą dalį.

5-ame sete nepavyko išvengti lietaus ir mačo nutraukimo kuriam laikui. Visgi petrauka išėjo į naudą serbui, kuris atsilikinėjo rezultatu 1:4 ir rezultatas galėjo tapti 1:5, tačiau jis išlygino rezultatą. Austras atsidūrė keblioje padėtyje, tačiau susitvarkė su spaudimu 5:7 laimėjo paskutinį setą.

Už patekimą į finalą žaidėjai gauna 1,120,000 € ir 1200 reitingo taškų. Jame lauks akistata su R. Nadaliu (ATP 2), kuris šį turnyrą yra laimėjęs 11-ą kartų.

Šie žaidėjai praeitais metais taip pat susitiko finale.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts