Po pirmos dienos Abu Dabyje paaiškėjo R. Nadalio ir N. Džokovičiaus varžovai pusfinalyje

Tradicinis Abu Dabio turnyras, kuris vyksta Jungtiniuose Arabų Emiratuose prasidėjo atkakliomis kovomis ir įdomiomis baigtimis. Pirmoje dienoje buvo sužaisti du sutikimai, kurie turėjo nulemti kas pateks į pusfinalį ir susitiks su geriausiais pasaulio tenisininkais.

Kevinas Andersonas (ATP 6) po trijų setų kovos 6-7, 6-2, 6-1 nugalėjo korejietį Hyeon Chungą (ATP 25). Jų susitikimas truko 2 valandas ir 24 minutes, kurių prireikė PAR tenisininkui, kad pasiektų pergalę po nesėkmingo pirmo seto.

Antrame susitikime raketes surėmė Dominikas Thiemas (ATP 8) ir Karenas Chačanovas (ATP 11), kuriems prireikė dviejų setų su pratęsimu 7-6, 6-3, kad paaiškėtų nugalėtojas, o juo tapo rusas.

Visas susitikimas truko 1 valandą ir 20 minučių.

Pirmojo susitikimo nugalėtojas pusfinalyje žais prieš Rafaelį Nadalį (ATP 2), o antrasis nugalėtojas susitiks su Novakų Džokovičiumi (ATP 1).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts